GLASS & CERAMICS / Ceramics / Vase 16034354
nr 1603 4354
VASE
China, porcelain, blå dekor i underglasyr. Height: 43 cm, wear, including mynningsnagg, bränningssprickor.
Kina, porslin, blå dekor i underglasyr. Höjd: 43 cm
Condition: slitage, bland annat mynningsnagg, bränningssprickor
1500
SEK 1100
Monday Mars 4 2024
at 20:34:56
3/3 18:25:39
1.000 kr
4/3 20:15:20